ققنوس چت   چت باران   منزل مبله شیراز   
 تنها تنها .

تنها

فروشگاه كولد ميكر

كولد ميكر يك فروشگاه اينترنتي بسيار معتبر است كه در زمينه فروش انواع محصولات سرمايشي ايراني و خارجي فعاليت مي كند. اين محصولات شامل طيف وسيعي از انواع آبسردكن ها ، يخ سازها و شربت سازها هستند. آبسردكن هاي فروشي در اين سايت شامل آبسردكن هاي فانتزي ، آبسردكن هاي روميزي ، آبسردكن هاي ايستاده ، آبسردكن هاي فيلتردار ، آبسردكن هاي يخچال دار ؛ آبسردكن هاي دو كاره و آبسردكن هاي چند كاره هستند. در مورد يخساز ها هم مي توان به انواع يخسازهاي رستوراني ، يخ سازهاي كافي شاپي و يخسازهاي خانگي اشاره كرد. محصولات اين فروشگاه با ضمانت گروه صنعتي اسكندري با 25 سال سابقه توليد انواع محصولات برودتي و سرمايشي به فروش مي رسد. گروه صنعتي اسكندري با 25 سال سابقه توليد دستگاه هاي حرارتي و برودتي ، واحد برتر توليدي شمال غرب كشور با انتخاب خانه صنعت است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۳۳:۵۸ توسط:اميد موضوع:

ساخت دستگاه جوجه كشي در منزل

بسياري از معلم ها و اساتيد در مدرسه و دانشگاه از دانش آموزان و دانشجويان مي خواهند كه به عنوان پروژه ساخت يك دستگاه جوجه كشي درست كرده و با آن جوجه كشي كنند.

اگر شما هم از اين دسته دانش آموزان و دانشجويان هستيد و يا علاقه داريد كه با استفاده از دستگاه جوجه كشي خانگي كه خودتان درست كرده ايد جوجه كشي كنيد حتما اين راهنما را بخوانيد.

اين راهنما به شما آموزش مي دهد كه چگونه با استفاده از تجهيزات پيش پا افتاده و در ظاهر به درد نخور مانند كارتن دستگاه جوجه كشي بسازيد.

براي ساخت دستگاه جوجه كشي با كارتن بايد مراحل زير را طي كنيد.

آموزش ساخت دستگاه جوجه كشي

» در مرحله اول لوازم مورد نياز ساخت دستگاه جوجه كشي خانگي را تهيه كنيد:

  • كارتن
  • لامپ معمولي رشته اي ۱۰۰ واتي
  • سرپيچ
  • چهار قطعه چوب
  • تكه اي تور پلاستيكي و طلق
  • دماسنج و رطوبت سنج
  • ليوان يا فنجان آب
  • چسب

» ساخت محفظه دستگاه جوجه كشي

براي ساخت محفظه دستگاه ابتدا يك طرف كارتن را جدا كرده و با استفاده از تكه چوب ها و چسب يك چارچوب براي محفظه دستگاه درست كنيد. طلق را با استفاده از چسب به چارچوب وصل كنيد. اين چارچوب و طلق چسبيده به آن نقش درب محفظه را بازي مي كنند. اين درب را مي توانيد به صورت لولا به كارتن وصل كنيد تا دستگاه جوجه كشي خانگي ساخت خود را به راحتي باز و بسته كنيد.

» وصل كردن تور به محفظه

در مرحله بعد تور را به فاصله چند سانتي متر از كف محفظه به آن بچسبانيد. اين تور به آساني تخم ها، لامپ و ليوان يا فنجان را بر روي خود نگه خواهد داشت.

» نصب دماسنج و رطوبت سنج به محفظه

در اين مرحله رطوبت سنج و دما سنج را به محفظه كارتني دستگاه نصب كنيد. توجه كنيد كه دماي داخل دستگاه در فرايند جوجه كشي ۳۷ درجه و رطوبت بين ۵۵ تا ۶۵ درصد خواهد بود.

۵ – در اين مرحله سرپيچ را به كارتن نصب كرده و لامپ رشته اي ۱۰۰ واتي را به آن ببنديد. اين لامپ وظيفه ايجاد حرارت ۳۷ درجه اي داخل دستگاه را ايفا مي كند.

۶ – پس از گذاشتن تخم هاي نطفه دار به داخل دستگاه، بايد فنجان يا ليوان را پر از آب كرده و داخل دستگاه قرار دهيد. آب موجود در ليوان يا فنجان وظيفه تامين رطوبت داخل دستگاه را بر عهده خواهد داشت.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۴۵:۴۷ توسط:اميد موضوع:

دستگاه جوجه كشي چيست ؟

دستگاه هاي جوجه كشي تجهيزاتي هستند كه شرايط لازم براي جوجه كشي از تخم هاي نطفه دار انواع پرندگان را فراهم مي كنند. اين شرايط شامل دما ، رطوبت ، چرخش تخم ها و تهويه و اكسيژن رساني است. اين دستگاه ها كه انكوباتور يا ماشين جوجه درآوري نيز ناميده مي شوند امروزه در ظرفيت هاي كوچك و بسيار بزرگ ساخته مي شوند. با توجه ظرفيت ماشين هاي جوجه درآوري مي توان آن ها را به اقسام خانگي ، نيمه صنعتي و صنعتي تقسيم بندي كرد. دستگاه هاي جوجه كشي خانگي معمولا داراي ظرفيت كمتر از 150 عدد تخم مرغ ، نيمه صنعتي ها بين 150 تا 2000 عدد تخم مرغ و صنعتي ها بيشتر از 2000 عدد تخم مرغ ظرفيت دارند. دستگاه جوجه كشي خانگي يكي از محصولات توليد شده توسط گروه صنعتي اسكندري ميباشد كه با نام ايزي باتور طراحي ، توليد و روانه بازار ميگردد ، دستگاه هاي جوجه كشي خانگي ايزي باتور در تعداد مختلفي از 12 تايي تا 96 تايي موجود ميباشند كه امكان استفاده در منزل و محيط هاي كوچك را براي كاربر فراهم مي آورد. در صورتي كه قصد جوجه كشي از پرندگاني مانند مرغ ، بلدرچين ، كبك ، غاز ، اردك ، بوقلمون و... را داشتيد ميتوانيد از دستگاه جوجه كشي خانگي ايزي باتور 1 و 2 استفاده نماييد و در صورتي كه قصد جوجه كشي از پرندگان زينتي و يا خزندگان را داشتيد نيز ميتوانيد از دستگاه جوجه كشي ارزان ايزي باتور 5 و دستگاه جوجه كشي حرفه اي ايزي باتور 6 استفاده نماييد. توجه داشته باشيد كه تمامي انكوباتورهاي ذكر شده امكان جوجه كشي از تمامي پرندگان و خزندگان را دارا ميباشند و تنها تفاوت آنها در دقت اعمال ميزان دما و رطوبت ميباشد. براي اطلاعات بيشتر در اين مورد ميتوانيد به صفحه هر يك از محصولات مراجعه فرموده و اطلاعات كامل تري را در مورد دستگاه هاي جوجه كشي مطالعه فرماييد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۳۰:۲۵ توسط:اميد موضوع: